قالب وبلاگ قالب وبلاگ

کانگ فوتوآ 21 استان خوزستان
 
INTERNATIONAL SCHOOL OF PHYSICAL & PHYSICAL CREATION

���ی ���ی�� �� ���ǐ ���� ��ی� ���یی�


اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر
 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 21 تیر 1390 توسط راهدان پیداویس

1- علم فیزیولوژی

2- انشاء پزشکی

3- روانشناسی تکنولوژی

4- فلسفه گرایی

5- انشاء علوم

6- روح و روان

7- ذن

 

مایگاه اول

علم فیزیولوژی ( فعالیت بدنی انسان ) : جسم پایگاه تن ، که خاصیت جذب و درک آن در اسرار هندسی و تولید انرژی و لمس امواج در آزمایشگاه عظیم بدن است . فرهنگستان تن ( کانگ فوتوآ - 21 ) متکی بر 73000 تکنیک ، ترکیب و عکس العمل سازی و خاصیت موجی به خود و کرات در مجموعه حرکات تا مرز توان سازی نیروهای فیزیکی و فیزیولوژی بدن انسانی بر معادلات ریاضی و توان سازی تا مرز جنگاوری به کشف این دنیای ناشناخته همچون راز کهکشان تا ذره ای پیش رفته و به درک اسرار فیزیک انسانی در کاوشیم و در جهان بوده ها به زیباترین توان تن و به ره آیین مهر بقا بکوشیم .

 

مایگاه دوم

انشاء پزشکی : درک بر احوال موجودات زنده و تفکری بر ارزیابی تن از طریق طب سوزنی علم اعصاب فیزیولوژی ( ماده و انرژی ) خاصیت فیزیکی و شیمیایی متکی بر محاسبات ریاضی برمبنای کاوشی نو و ره گرایی در بازتاب جهان ماده ( خاصیت جرمی ) و روان گرایی ( سرعت بی جرمی ) بر روند آموزشی و اساس دانشکده رهنمودن است .

 

 

مایگاه سوم

روان شناسی تکنولوژی : رهنمودن اندیشه  با کشفیات و فرضیات و ایجاد تحولات ، انسان را در امواج حیات حیران و سرنوشت نابسامانی او را فرمان داده اند . این مایگاه رهنمونی به عصری هیجان زده و حل مشکل حال و آینده نوجوانان ، جوانان ، زنان و مردان می باشد و اندیشه انسان را بر نهایت سرعت تصویر جسم به درک فکر نگهبان نمودن است .

 

 


مایگاه چهارم

فلسفه گر ایی : نگرش تفکرآمیز آینده و پژوهشی در ورای شک و افکار و رسیدن به فراسوی مرزی که شکی منطقی ما را به قاطعیت راهبر شود و این تفکریست در جهان و در لحظات بینشی زمان ، فاصله ایست از اندیشه انسان با طبیعت کیهان این بیان انسان را در جهان بر آگاهی زیست پنهان ، یکسان در درست اندیشیدن و زیر تفکر فرو رفتن و ترسیم دریافت و درک را به نفس کشیدن تا به آرامش و روشن بینی در جهان رسیدن است .

 

مایگاه پنجم

انشاء علوم : اندیشیدن ، استدلال و تفکر در محور علوم عالم از تولید تا تولد اندیشه ها از طریق دانش زمان به درک حیات رسیدن است .

در این مایگاه از زمان علم بر محور فیزیک ، شیمی ، ریاضیات ، اندیشه انسان را پروریده اند و وی را بطور بارور به جهان اسرار آمیز رهنمون کردن است .

 

مایگاه ششم

روح و روان : روح فریاد اندیشه و در نتیجه گردهم نمایی تن و روان به ایجاد و تفکر و تمرکز و گونه ای تبدیل ماده بر حرکات بی جرم و تبدیل خاصیت انرژی از ماهیت به ذات و سلسله مجهولات راه پیمودن است . روح و روان در نمودار ، اندیشه انسان و انسان ، شاهکا جهان و اندیشه ، جهان بینی انسان می باشد . پس انسان در برترین توانایان علوم کیهان و هر انسان در زمان ، چس به درک راز جهان و نمود بودن در بی پایان و این راز دانایان به دریافت بی زمان است .

  


مایگاه هفتم

ذن : جهان مجهولات ، فراتر از خویشتن ، پختگی و فکر زمان در تفکری بی زمان است . به عالم پنهان جهان معنا و به دنیای نگرش تفکرها رسیدن است . جهان آفرینش را بوییدن و راز هستی بخش را جوییدن است . جهان تابش امواج و رابطه آن با سلسله اعصاب و بهره گیری از منبع انرژی حیات و بر نهایت سرعت و اندیشه و خاصیت اندیشه در ماده به کنکاش کردن است . به انشاء اسرار فیزیکی تن به ره آورد حالات و حرکات متکی به ریاضیات و روان شناسی ، تکنولوژی علم گرایی ، فلسفه گرایی ، فیزیولوژی ، پزشکی و به روح و روان رسیدن است ..: Weblog Themes By Pichak :.


در این راه امید پیچ در پیچ / مرا لطف تو می باید دگر هیچ | بدرود | طراحی : کانگ فوتوآ21 کانون اهواز
کانون اهوازکانون اهواز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic