قالب وبلاگ قالب وبلاگ

کانگ فوتوآ 21 استان خوزستان
 
INTERNATIONAL SCHOOL OF PHYSICAL & PHYSICAL CREATION

���ی ���ی�� �� ���ǐ ���� ��ی� ���یی�


اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر
 
نوشته شده در تاریخ جمعه 27 دی 1392 توسط راهدان پیداویس


((لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ))،  حق جز با تلاش و کوشش بدست نمی آید.             امام علی (ع)

 

تاریخ دانایی همواره سرشار از پایداری ها و پایمردی های بزرگ مردان و زنانی بوده است که با گذشت از آسایش خود پرچم حق گویی و حق خواهی را فرا روی بشریت افراشته نگه داشته اند که ذکر حماسه های آنان جز به شاهنامه هایی دیگر سزاوار نیست.

ماجرای حذف نام کانگ فو از این فدراسیون و سبکهای زیرمجموعه آن خود شاهنامه ای دیگر است. شاهنامه ای که پهلوانانش این بار نه رستم و افراسیاب که ایران دوستان و عاشقان فرهنگ ایران زمین و ورزش رزمی ملی ایران بودند.

این شما و این برگی از شاهنامه کانگ فو توآ :


این شما و این برگی از شاهنامه کانگ فو توآ :در سال 89 طی نشستی ریاست وقت فدراسیون کونگ فو  آقای علی منتظری به اتفاق چند نفر معلوم الحال دیگر که عنادشان با کونگ فو ایرانی روشن تر از روز است  و از جمله مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان (سازمان تربیت بدنی سابق ) آقای علی رغبتی  - که گویی با ورزشهای بیگانه عقد اخوت دارد-  صورت جلسه ای مبنی بر حذف نام کونگ فو از سبکهای فدراسیون کونگ فو و تغییر نام این  فدراسیون به بهانه ی واهی جهانی شدن تنظیم می نمایند و متعاقباً در اقدامی سازماندهی شده آقای رغبتی طی نامه ای به شماره  278/4/31 مورخ 16/8/89  دستور حذف نام کونگ فو را از سبک های این فدراسیون صادر می نمایند.

این اقدام غیرقانونی  با اعتراض سبک ها مواجه می گردند و در پی این اعتراض چند سبک پرجمعیت از جمله سبک کانگ فو توآ21 توسط فدراسیون و مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش از فعالیتشان جلوگیری می شود. در ادامه روند سازمان یافته آقایان رغبتی و منتظری نظام نامه فنی و تخصصی تدوین میکنند  و تمامی احکام فنی صادره توسط فدراسیون از آغاز تا 1/12/89 را  لغو نموده و با ارائه جدولی سبک ها را ملزم به گرفتن احکام فنی جدید با برند فدراسیونی غیر از نام کونگ فو می کند که به معنای اخذ میلیاردها تومان از جامعه مستضعف کونگ فو می باشد.البته همگان می دانند که آقایان این نظام نامه را در مجمع عمومی فدراسیون به تصویب نرسانده اند فلذا کاملاً غیر قانونی و نامعتبر می باشد و اصولا آقای منتظری در مدت تصدی ریاست فدراسیون هیچ مجمعی را برگزار ننموده اند.

متعاقباً در آذر ماه 89  موسسه ای تحت عنوان هم پیمانی گیتی گستر انجمنهای ورزشی توآ تحت شماره 26803 وشماره ملی 10320450239 به صورت کاملاً شخصی اما به ظاهر وابسته به فدراسیون توسط آقای علی منتظری به ثبت می رسد ( سمت ایشان رئیس هیئت مدیره –مدیرعامل به مدت نامحدود می باشد) که موضوع فعالیتش را عیناً فعالیت یک فدراسیون قرار میدهد و در آیین نامه اجرایی فدراسیون کونگ فو مرجع تأیید سبک های عضو فدراسیون یا متقاضی عضویت قرار می گیرد .که دوره های مربیگری و صدور احکام فنی و مربی گری توسط این شرکت صورت می گرفت و با برند این شرکت (ووتا ) صادر می شد . ودرآمدهای حاصله به جای این که به حساب فدراسیون واریز تا خرج ورزشکاران گردد به حساب این شرکت خصوصی سرازیر می گردید .

اساتید و پیشکستان فهیم کونگ فو کشور که دیگر تاب تحمل این بی عدالتی ها و رفتارهای خلاف قانون را نداشتند طی جلساتی به تفاهم می رسند که به دیوان عدالت اداری کشور شکایت نمایند، چرا که تمامی کارهای آقایان از حذف نام کونگ فو از سبکها و تغییر نام فدراسیون گرفته تا ابطال مدارک و  اخذ مبالغ کلان مصداق بارز بی قانونی است،   لذا از سوی سبکهای مختلف و از جمله از سبک کانگ فو توآ 21 صدها شکایت از طرف مربیان و  ورزشکاران از اقصا نقاط کشور به دیوان عدالت اداری و سایر مراجع سرازیر می گردد و در نهایت استاد احمد سلامی به عنوان بنیانگذار و مسئول سبک در جهت احقاق حق تضییع شده جامه کونگ فو و بخصوص ورزشکاران و مربیان سبک کانگ فو توآ21 بر می آیند و در آبان ماه 89 دادخواستی را تقدیم دیوان عدالت اداری می نمایند، پس از سه سال  متمادی و با تلاش و پشتکار و حمایت همراهان صدیق کانگ فو توآ 21 ایشان موفق می شوند حکم ابطال  دستورالعمل شماره 278/4/31 مورخ 16/8/89 مبنی بر حذف نام کونگ فو از سبک ها را  از دیوان عدالت اداری دریافت و تقدیم جامعه ورزش ملی ایران نمایند. این دادنامه که توسط دیوان عدالت اداری تنظیم شده است در 31 صفحه در سایت دیوان و نیز در روزنامه رسمی قوه قضایه جهت رؤیت همگان قابل دسترسی می باشد.

مهم ترین دستاورد این رای نقش بر آب شدن سیاست سودجویانه منافقین و بدخواهان مردن ایران بود، که در گوشه و کنار با انگ ها و برچسب های سیاسی به جوانان و کانگ فو کاران مؤمن، در واقع ورزشهای وارداتی را تقویت و حمایت می کنند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند.

 این در حالی است که صادر کنندگان این رای بیش از 70 نفر از قضات برجسته و اکثراً از علما و روحانیون معزز می باشند و به تمامی جوانب سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی موضوع اشراف کامل داشته و  پس از بررسی و تحقیق همه جانبه اقدام به صدور رای می نمایند.

این رای که نه تنها دل جامعه میلیونی کانگ فو بلکه دل تمامی ایران دوستان را خشنود ساخت، در واقع تحقق سوگندی است که استاد احمد سلامی در چهل سال پیش با 7 تن از یارانش یاد می کنند که ملت ایران را از وابستگی به ورزشهای رزمی بیگانه، بی نیاز سازند.

اکنون به استناد این حکم و برابر قوانین و ایین نامه ای دیوان، تمامی سبکها با نام قبلی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند و هیچ مرجعی حق جلوگیری از فعالیت سبک های کونگ فو و از جمله سبک کانگ فو توآ 21 را ندارد. چرا که در غیر اینصورت خلاف رای دیوان عدالت اداری عمل کرده و این اقدام قابل طرح در مراجع قضایی می باشد.

جهت رویت دادنامه دیوان عدالت اداری بر روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

+ لینک سایت روزنامه رسمی کشور

+ لینک سایت دیوان عدالت اداری

+لینک سایت باشگاه خبرنگاران جوان جهت درج نظر بر روی خبر مذکور ( بخش ورزشی – بخش رزمی)

.: Weblog Themes By Pichak :.


در این راه امید پیچ در پیچ / مرا لطف تو می باید دگر هیچ | بدرود | طراحی : کانگ فوتوآ21 کانون اهواز
کانون اهوازکانون اهواز
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic